שערי
חליפין
שינוי אחרון: 18.9.2017
יחידות מטבעהשער
סל המטבעות
דולר3.522
אירו4.206
ליש"ט4.770
100 יין3.162

על אגודת מדע, מחשבים ותוכנה

רבים המהנדסים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בארץ העוסקים בהיבטים שונים של מחקר ויישום הנדסי בתחומים שונים של המדעים המדויקים, מדעי החיים והנדסת התוכנה.
במרבית התחומים הוקמו תאים ואגודות הפועלות לקידום הטכנולוגי, אך אגודת מדע, מחשבים ותוכנה פועלת לאיחוד פעילות כל הכוחות לקידום האינטרס המקצועי (לא טרייד יוניוניסטי) של מהנדסים ואקדמאים בתחומים אלה.

האגודה חותרת לשיתוף פעולה הדוק עם אגודות אחרות בארץ ובחו"ל לשם החלפת מידע ועדכון ידע הנדסי טכנולוגי המתקדם ומתרחב ללא הפסק. דוגמאות לכך הן שיתופי הפעולה עם לשכת מנתחי מערכות , איל"א ו – IEEE, והשתתפות מרכזית בארגון הכנסים הבינלאומיים של OASIS ו-כנס Photonucs2010.

גולת הכותרת של פעילות האגודה הינה קיום הכינוס השנתי למדע וטכנולוגיה. בנובמבר 2011 יתקיים הכינוס השנתי השמיני של האגודה במלון רויאל ביץ' באילת.

האגודה פועלת גם לצירוף סטודנטים ובוגרים צעירים, מהנדסים ובעלי תואר BSc בתחום התוכנה, המדעים המדויקים ומדעי החיים.

חלק גדול מחברי הלשכה העוסקים בתחומי האגודה עברו הסבה מקצועית מתחומים של הנדסה ואקדמיה, ולכן רשומים בלשכה באגודות בהתאם למקצוע הלימוד ההיסטורי שלהם. אותם חברים העוסקים במדעים והנדסת תוכנה, יכולים ומוזמנים להירשם גם באגודת מדע מחשבים ותוכנה, ולתרום הן לתחום העיסוק העיקרי שלהם והן לפעילות באגודה.

נשמח להצטרפותך כחבר מן המניין !

                                         
                                       פרופ' אריאל כהן
                              יו"ר אגודת מדע, מחשבים ותוכנה.

שלח לחבר
שתף


 


Google