שערי
חליפין
שינוי אחרון: 1.12.2017
יחידות מטבעהשער
סל המטבעות
דולר3.488
אירו4.152
ליש"ט4.706
100 יין3.103

דבר היו"ר לעמיתים
מוסדות הסתדרות המהנדסים שולחים לכולכם ברכת חזק ואמץ בשעות אלו, ומודים לכם על עשייתכם הנהדרת במשך כל ימות השנה - עשייה שביצרה את בטחון ישראל, ובאה לידי ביטוי בכל שעה של לוחמה בחזית והגנה אזרחית בעורף.

דבר היו"ר - דף מידע דצמבר 2005
דברו של יצחק רז, יו"ר הסתדרות המהנדסים - לנהל לאלתר מו"מ ולחתום על הסכמי עבודה חדשים במשק.
השבוע התבשרנו כי יושב ראש האגף לאיגוד מקצועי, עופר עייני יכהן כיושב ראש הבא של ההסתדרות הכללית. על כן, ברכתנו שלוחה לעופר עיני, יושב הראש החדש של ההסתדרות הכללית, להצלחתו בהבאת השינויים הגדולים הדרושים...

דבר יו"ר הסתדרות המהנדסים - דף מידע אפריל 2006
עם העיניים מופנות אל ההסכם הבא !
מטרת הסתדרותנו, כאשר תבוא לשאת ולתת בקרוב על הסכמי השכר החדשים לשנים הקרובות, לפעול להשגת תוספת עלות גבוהה וראויה ככל האפשר, אך גם לעמוד על המשמר ולדאוג לכך שתוספת העלות שתתקבל תבטא תגמול יתר לראויים לכך על סמך יכולות וביצועים בפועל.

דבר היו"ר - נאום יו"ר הסת"מ בוועידת הסתדרות האקדמאים במח"ר, 4.7.06
ביום שלישי ה-4.7.06, במסגרת ועידת הסתדרות האקדמאים במח"ר, נשא דברים אינג' יצחק רז - יו"ר הסתדרות המהנדסים. בנאום זה באה לידי ביטוי מדיניותה של הסתדרות המהנדסים בתחומי האיגוד המקצועי בהתייחס למגמות עכשויות ועתידיות במשק ובמקוצועות ההנדסה והטכנולוגיה.

פעילות האיגוד המקצועי -לשכת המרכז- דף מידע אפריל 2006
נחתם הסכם עבודה קיבוצי באלישרא, נמשך המו"מ עם הנהלת תה"ל, מתנהל מעקב אחר יישום הוראות ההסכם שנחתם עם החברה הלאומית לדרכים, טיפול במהנדסי אל-על, נמשך המו"מ עם הנהלת תע"ש.

לשכת המרכז - דף מידע דצמבר 2005
פתיחת דיונים על הסכמי שכר בשירות הציבורי לתקופה החל מ- 2001-1999 ומ-2002 עד 2006.
נתונים בנושא גמול השתלמות.
פעילות המחלקה לפרט בלשכת המרכז ובמחוזות.
שירות הייעוץ לחברים בנושאי דיני עבודה, יחסי עבודה ובכל הקשור לתנאי העבודה של עובד שכיר.

מחוז חיפה והצפון - דף מידע דצמבר 2005
סכסוך עבודה בחברת החשמל, סכסוך עבודה בטכניון וטיפול בהבטחת זכויות הפנסיה של עובדי הטכניון, בחירת ועד מהנדסים חדש בצים ופתרון בעיית גמול ההשתלמות, פתרונות לאישור גמולי השתלמות ודיון בפתרונות בעיות תקציביות בחקר הימים והאגמים, טיפול בבעיות פרט במחוז חיפה והצפון.

פעילות המחלקה לפרט - לשכת המרכז - דף מידע אפריל 2006
מספטמבר 2005 ועד מרץ 2006 נתקבלו במחלקה לפרט 244 פניות מחברי הסתדרות המהנדסים.

פעילות מחוז תל-אביב והמרכז - דף מידע אפריל 2006
מוטי אמדו מונה למנהל החדש של המחוז במקומו של ד"ר עלי דוביצקי שפרש לגימלאות, בחירות לוועדי מהנדסים, פגישות היכרות במקומות עבודה.

מחוז תל-אביב והמרכז - דף מידע דצמבר 2005
סיכום פעילות המחוז בשנת 2005: מו"מ עם הנהלת חב' אלישרא לקראת ההפרטה, נחתם הסכם עבודה ברשות שדות התעופה, מו"מ עם הנהלת ת.ה.ל בעניין ההסכם הקיבוצי, סוגיית מעמד מהנדסי מינהל התעופה האזרחי בעקבות הפיכת הארגון לרשות, בקשה להכרזת סכסוך עבודה במפ"י עקב כוונות ההנהלה לפטר עובדים, נחתם הסכם קיבוצי בין ועד מהנדסי טלרד נטוורקס והסתדרות המהנדסים לבין ההנהלה והבעלים החדשים של המפעל.

10   [11-20]...[41-46] 


Google